Tap Busters

Rol yapma oyunları arasında yer alan Tap Busters mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 263.17 MB
  • Sürüm 1.6.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tilting Point LLC

Tap Busters indir. Eğlence kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Tap Busters, iOS işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız heyecan verici bir rol yapma oyunudur. Sıkıldığınız anlarda ilk olarak akıllı cihazlarınıza başvuruyorsanız mutlaka Tap Busters mobil oyununa sahip olmalısınız. Çünkü oyunu incelediğimiz an görüyoruz ki Tap Busters mobil oyunu yüksek kaliteli oyun görsellerine ve nefes kesici oyun sahnelerine sahiptir. Bu da oyunu diğer rol yapma oyunlarından çok daha kaliteli bir hale getiriyor. Bunu göz önünde bulundurun ve bu muhteşem rol yapma oyununu iOS akıllı cihazlarınıza indirin. Korkun uzaylılar ve bir o kadar tuhaf yaratıkların tehlike arz eden ordusuna çkarşı kendi ekibiniz ile karşı geleceksiniz.

Kahramanları yönlendirmek için görev yapacaksınız. Onları geliştirin, eğitin ve korkunç yaratıkları ortadan kaldırmak için çabalayın. Galaktik yolculuğunuzda kahramanlarınızı yönlendirin kazanan kişi olmak için başarı ile ilerleme kat edin. Oyunun oynanış şekli oldukça basit olup akıllı cihazlarınızın ekranına bolca dokunma mantığı üzerine kurulmuştur. Canavarları yok etmek için dokunmanız yeterlidir. Fakat bir hayli hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Becerilerinizi seviyelemek, ölümcül yetenekleri kullanmak, para toplamak, eşyalarınızı yükseltmek, sandıkları yağmalamak ve yğksek skorlar elde etmek için tek yapmanız gereken dokunmak.

Havalı bir rol yapma deneyimi yaşamak için mutlaka Tap Busters mobil oyununda yer almanız gerekiyor. korkunç yaratıkları ortadan kaldırmak için dokunacağınız Tap Busters mobil oyununda başarılarınız doğrultusunda para kazanın, kazançlarınızı kahramanlarınızı geliştirmek için kullanın ve oyunun her anından keyif alacak şekilde hareket edin. Bir Lonca yaratın ya da birliğe katılın ve sadece mega patronlarıyla birlikte büyük savaşlarda yer alın. Küresel liderlik kazanmak için arenada özel ödüller kazanmanız gerekiyor. Stratejik bir şekilde hareket etmeniz yeterli olacaktır. Savaşta size yardımcı olmak için tercih ettiğiniz minyonuzu yanınızda bulundurun.

Günlük ödüllere katılın ve yüksek seviyeli ödüller için patron düzeyindeki kötüleri aşağı atın. Her savaşın kazananı olmak için tüm yeteneklerinizi ortaya koyun. Akıllı cep telefonunuz ya da tabletiniz size heyecan dolu anlar yaşatmak için Tap Busters rol yapma oyununun büyüsüne kendinizi kaptırın. Güçlü silah ve zırh kombinasyonları yaratmak için öğeleri değerlendirin. Her alanda kazanç elde edeceğiniz fırsatları ile karşılaşacaksınız. Bunları gözden kaçırmayın, değerlendirin ve rakipleriniz karşısında yüksek başarılar elde etmenin tadını çıkarın. Korkunç rakiplerinize karşı kullanacağınız gelişmiş savaş silahları kullanmak için sizi bekliyor. Oyuna odaklanın ve başarmak için stratejik olarak hareket edin. Son zamanların en gelişmiş rol yapma oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan Tap Busters macerasında eşsiz oyun sahnelerinin tadını çıkaracaksınız. Sıkılmak için hiç bir sebebiniz yok. Son derece eğlenceli bir mobil oyun içerisinde saatlerce vakit geçireceksiniz ve aynı zamanda tüm oyun becerilerinizi sergileyerek Tap Busters mobil oyununu kazanacaksınız.

Tap Busters indir