Tap Busters

Zorlu görevleri başarı ile sonuçlandırmanız gereken Tap Busters mobil oyununda ücretsiz yer alabilirsiniz.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.6.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tilting Point

Tap Busters indir. Rol Oyunu kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Akıllı cihazlarınızda oyun oynamakyı seviyorsanız Tap Busters rol yapma oyununun gelişmiş dünyasında vakit geçirebilirsiniz. Zorlu görevler, gelişmiş oyun karakterleri, heyecanlandırıcı oyun sahneleri ve dahası Tap Busters mobil oyununda sizleri bekliyor. Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek sahip olacağınız Tap Busters sayesinde akıllı cep telefonunuz sizlere heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Rol yapma tekniğini başarı ile kullandığınızı düşünüyorsanız Tap Busters'ın büyülü dünyasına dahil olabilirsiniz.

Parmaklarınızı hızlı kullanmaya hazır olun. Çünkü bu muhteşem dünyada oynayacağınız oyunların her biri tıklama mantığı üzerine kurulmuştur. Bu sebeple parmaklarınızı yormaya hazır olun. Keyifli dakikalar içerisinde eğlenmek için oyunun her türlü yönlendirmesine dikkat edin. Boş zamanlarınızı Tap Busters oyunu ile doldurun. Birbirinden zorlu rakipleri yenmek ve oyunun her sahnesinde farklı zorluk düzeylerine sahip seviyeleri tamamlayacaksınız. Bu muhteşem rol oyununda başarılı olmak için stratejik planlar hazırlayarak hareket etmeniz gerekiyor. Yüksek kalitede grafiksel tasarıma sahip olan Tap Busters rol yapma oyunu diğer mobil oyunlardan ayrılıyor. Oyun içerisinde yer alan karakterlerin her biri özel yetenekler doğrultusunda dizayn edilmiştir.

Karakterlerin yetenekleri doğrultusunda rakiplerinizi ortadan kaldıracaksınız. Performans sergileyeceğiniz her sahne rengarenk bir tasarıma sahiptir. Karşılaşmalarda başarı elde etmek için karkaterlerinizi sürekli geliştirmeniz gerekiyor. Yönlendirmelere uyduğunuz taktirde karakterlerinizi geliştirecek ögeler elde edeceksiniz. Her zorlu oyun seviyesinde başarı elde ederek ilerlemek için ödülleri değerlendirmeniz gerekiyor. Oyun başta sıkıcı gelebilir fakat ilerleme kat ettiğiniz sürece kazandığınız ödüller size heyecan verecektir. Oyunun gelişmiş atmosferi sayesinde heyecan dolu anlar yaşamak size muhteşem bir deneyim yaşatacaktır. Rakiplerinize karşı tecrübe elde ettiğiniz taktirde başarı da pelinden gelecek ve daha fazla seviye ile oyunu ileri seviyelere taşıyacaksınız.

Gelişmiş ögeler ile güçlendirdiğiniz oyun karakterleri arenada rakiplerinize karşı eşsiz bir başarı gösterecektir. Bu durumda oyuncuları hırslandıracak ve daha fazla rakibin karşısına çıkmak için güç verecektir. Oyunda yer almak için akıllı cihazlarınızda çok büyük alanlar yaratmanıza gerek yoktur. Çünkü Tap Busters mobil oyununun boyutu oldukça küçüktür ve akıllı cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Oyuncuların bir mobil oyundan beklentilerini karşılayacak düzeyde geliştirilmiş olması Tap Busters mobil oyununun tercih edilmesindeki en önemli unsurdur. Bunu göz önünde bulundurarak oyunda yer alın ve savaş arenasında rakiplerinize karşı eşsiz bir mücadele verin.

Sıfır seviyesinde başladığınız Tap Busters mobil oyununda başarı elde ettiğiniz sürece liderlik tablosunda zirveye ulaşacaksınız. Rakiplerinizi geride bırakaca ve birinci olmanın tadını çıkaracaksınız. Oyunun temel mantığını incelediğimiz taktirde akıllı cihazlarınızın ekranına dokunarak karkaterlerinizi yönlendirdiğinizi görüyoruz. Bu sebeple seçmiş olduğunuz karakterin gelişmesini sağlamak için akıllı cihazınızın ekranına dokunun ve daha yüksek seviyelerde yer almanın keyfini çıkarın. Bu size heyecan verici anlar yaşatacaktır.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Tap Busters indir